Chodź na słówko | wieczór zawierania znajomości

Kiedy

19.06.2026
piątek | godz. 17:30

Gdzie

Poznańska 52
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Zapisy na: edukacja@artus.torun.pl / tel. 452 102 166
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Chcesz poznać nowych ludzi? Masz ochotę wyjść z domu i pogadać z kimś offline? Cenisz sobie kontakt w cztery oczy? Brakuje Ci znajomych, którzy podzielają Twoje zainteresowania? Próbujesz przełamać nieśmiałość lub poprawić umiejętności komunikacyjne?

Biblioteka Społeczna Dworu Artusa przy Poznańskiej 52 zaprasza na pierwszy wieczór zawierania znajomości. Będzie to zabawa towarzyska dla osób dorosłych, polegająca na krótkich rozmowach odbywających się w parach, rotacyjnie, tak aby każdy porozmawiał z każdym. Temat rozmów stanowić będą kulturalne inspiracje związane z waszymi ulubionymi filmami, książkami, muzyką, a żeby ułatwić zadanie przygotowaliśmy dla Was specjalne „karty rozmowy” z pytaniami. Zadbamy o dobrą atmosferę, przypomnimy zasady związane z uważnym słuchaniem, nieocenianiem i stosowaniem komunikatu ja.

Jeśli pogoda na to pozwoli rozmawiać będziemy w plenerze – na leżakach i ławach piknikowych, jeśli nie, schronimy się w przytulnej przestrzeni Biblioteki.

Start o 17:30 na Poznańskiej 52.

Czas trwania zależy od liczby uczestników (około 1,5-2 h).

Wstęp wolny. Zapisy na: edukacja@artus.torun.pl / tel. 452 102 166

Chcesz poznać nowych ludzi? Masz ochotę wyjść z domu i pogadać z kimś offline? Cenisz sobie kontakt w cztery oczy? Brakuje Ci znajomych, którzy podzielają Twoje zainteresowania? Próbujesz przełamać nieśmiałość lub poprawić umiejętności komunikacyjne?

Biblioteka Społeczna Dworu Artusa przy Poznańskiej 52 zaprasza na pierwszy wieczór zawierania znajomości. Będzie to zabawa towarzyska dla osób dorosłych, polegająca na krótkich rozmowach odbywających się w parach, rotacyjnie, tak aby każdy porozmawiał z każdym. Temat rozmów stanowić będą kulturalne inspiracje związane z waszymi ulubionymi filmami, książkami, muzyką, a żeby ułatwić zadanie przygotowaliśmy dla Was specjalne „karty rozmowy” z pytaniami. Zadbamy o dobrą atmosferę, przypomnimy zasady związane z uważnym słuchaniem, nieocenianiem i stosowaniem komunikatu ja.

Jeśli pogoda na to pozwoli rozmawiać będziemy w plenerze – na leżakach i ławach piknikowych, jeśli nie, schronimy się w przytulnej przestrzeni Biblioteki.

Start o 17:30 na Poznańskiej 52.

Czas trwania zależy od liczby uczestników (około 1,5-2 h).

Wstęp wolny. Zapisy na: edukacja@artus.torun.pl / tel. 452 102 166