Całodniowe Planszowanie w Fantastycznym Domu Kultury

Kiedy

Od 21.05.2022 sobota | godz. 13:00
do 21.05.2022 sobota | godz. 23:00

Gdzie

Filia Dom Muz | Rudak
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie trwa od godz. 13:00 do ostatniego gracza bądź do godz. 23:00, w zależności co nastąpi wcześniej | Wydarzenie dla osób od 15 rok życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna na uczestnictwo

Nie macie pomysłu na kreatywną sobotę? Chcecie spędzić czas w miłej atmosferze i z ciekawymi ludźmi?

Dla wszystkich fanów planszówek – a także dla tych, którzy chcą dopiero poznać ten świat – mamy idealne rozwiązanie! Wspólnie z Fantastycznym Domem Kultury przygotowaliśmy dla Was Całodniowe Planszowanie!

Na miejscu znajdziecie kilkaset gier, stoły zapewniające komfort rozgrywek oraz towarzyszy do prowadzenia intensywnych zmagań! Czeka nas noc pełna wrażeń, w trakcie której każdy z Was z pewnością znajdzie coś dla siebie oraz aktywnie i niestandardowo spędzi czas!

Pamiętając, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – zachęcamy do formowania drużyn i zapisów na konkretne tytuły w dyskusji, znajdującej się w wydarzeniu na Facebooku. Mile widziani będą również ci, którzy zechcą zabrać własne planszówki!

Bawić się będziemy do samego rana! Gotowi?

Kliknij i przenieś się do dyskusji -> TUTAJ!

Lista dostępnych na miejscu gier planszowych znajduje się TUTAJ!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.