Bliskie spotkania z człowiekiem | Marek Sekielski

Kiedy

06.11.2021
sobota | godz. 18:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

10zł / normalny

Po dłuższym czasie powracamy do Was z naszą serią Bliskie spotkania z człowiekiem! Ideą cyklu są rozmowy z ludźmi, których nieszablonowe biografie, odwaga i wewnętrzna siła mogą pozytywnie oddziaływać na czyjeś spojrzenie na świat. Doświadczenia jakimi dzielą się nasi goście niejednokrotnie pokazują w jaki sposób pokonywać własne bariery oraz wychodzić poza strefę komfortu, by dokonać zmiany na lepsze.

Podczas najbliższego wydarzenia spotkamy się z Markiem Sekielskim. Dziennikarz z charakterystyczną dla siebie otwartością opowie o walce z alkoholizmem, konsekwencjach publicznego przyznania się do nałogu oraz w jaki sposób bolesną i trudną historię przekuć w życiowy sukces. Będą to tylko niektóre z wielu wątków jakie zostaną poruszone w ramach spotkania.

W dniu wydarzenia będziecie mogli nabyć Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba – najświeższą książkę Marka Sekielskiego. Napisana we współpracy z Adamem Nowakiem publikacja opowiada o wychodzeniu autorów z nałogu, nie uciekając od tego, co najbardziej prywatne.


Marek Sekielski – dziennikarz, producent telewizyjny, dokumentalista. Związany z mediami od 20 lat. Karierę dziennikarską rozpoczynał pod koniec lat 90-tych od stażu w Faktach TVN oraz w programie Pod Napięciem. Współtworzył redakcję internetową serwisu informacyjnego Wiadomości TVP. Pracował przy produkcji pierwszego pasma porannego TVN24. Był dokumentalistą programu Teraz My! stacji TVN oraz producentem takich programów jak: Fakty TVN, Po prostu TVP, Teorii Spisku Fokus TV, a także producentem i wydawcą Teraz Ja w Nowa TV. Jest współtwórcą głośnych filmów dokumentalnych pt.: Tylko nie mów nikomu oraz Zabawa w chowanego, za które otrzymał najważniejsze polskie nagrody branżowe. Koordynuje produkcje w Sekielski Brothers Studio, gdzie tworzy również serię rozmów Sekielski o nałogach. W sierpniu 2021 roku wspólnie z Arturem Nowakiem wydał książkę Ogarnij się, czyli jak wyszliśmy z szamba opowiadającą o zmaganiach autorów z uzależnieniami.

Współorganizatorem spotkania jest Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis PRO.