Artusowe e-rozgrywki | Turniej w Kamień, papier, nożyce

Kiedy

10.06.2020
środa | godz. 18:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Konflikt o pilota w Waszych domach narasta i nie wiecie jak go zażegnać? Chcecie ustalić, kto dzisiaj zmywa naczynia lub wynosi śmieci? Przypomnijcie sobie zasady pewnej gry, za pomocą której rozwiążecie wszystkie te kwestie! Bo przecież nożyce są silniejsze od papieru, ponieważ go tną, kamień jest silniejszy od nożyc, ponieważ je tępi, papier jest silniejszy od kamienia, ponieważ go owija. Pamiętacie Kamień, papier, nożyce? To jedna z najpopularniejszych gier naszego dzieciństwa, która dzięki swej prostocie zebrała wielu fanów na całym świecie! Kto z nas nadal jej nie stosuje, by rozstrzygnąć różne spory nawet w dorosłym życiu, świetnie się przy tym bawiąc? Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać wirtualna wersja tej tradycyjnej gry? Wystarczy się zapisać i z wyczekiwaniem odliczać dni do artusowej e-rozgrywki!

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa