Artusowe e-rozgrywki | Państwa-miasta

Kiedy

04.04.2020
sobota | godz. 11:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Drogie rodzinki z Torunia i okolic! Co powiecie na małą rywalizację online? Specjalnie dla Was odświeżamy dobrze znane klasyki domowych gier i zabaw. Na pierwszy ogień pójdą… Państwa-miasta!

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że jest to sympatyczna gra towarzyska, w której zawodnicy muszą odnaleźć w pamięci (oczywiście własnej, niezewnętrznej ) w kilku ustalonych na wstępie kategoriach, nazwy rozpoczynające się od litery podanej przez rozgrywającego na początku każdej rundy. Obok tytułowych “państw” i “miast” mogą to być np. imiona, nazwy zwierząt, owoców, marki samochodów, nazwiska piłkarzy itd. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia.Każda odpowiedź jest punktowana, pod koniec każdej rundy prowadzący liczy punkty i zapisuje w tabeli. Online rozgrywać będziemy 10 rund, po których wyłonimy zwycięzcę. Nagrodzony zespół otrzyma od nas voucher na wydarzenia organizowane w Dworze Artusa.

Przed każdą e-rozgrywką na naszej facebookowej grupie Edukacja i Animacja w Dworze Artusa będziemy czekać na Wasze typy kategorii, które pojawią się w grze. Pod postem tematycznie związanym z rozgrywkami – prosimy o komentarze i propozycje

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury – Ela Lewandowicz.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa