Artusowe e-rozgrywki | Państwa-miasta | Edycja patriotyczna

Kiedy

03.05.2020
niedziela | godz. 11:00

Gdzie

Zoom

Bilety

2-20zł / normalny
Toss a coin to Artus & Artists - Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Drogie rodzinki z Torunia i okolic! Co powiecie na małą rywalizację online? Specjalnie dla Was w ten wyjątkowy dzień, który jest Świętem Konstytucji 3 Maja, przygotowaliśmy patriotyczną wersję znanej w każdym domu gry – Państwa-miasta!

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że jest to sympatyczna gra towarzyska, w której zawodnicy muszą odnaleźć w pamięci (oczywiście własnej, niezewnętrznej) patriotyczne słowo rozpoczynające się od litery podanej przez rozgrywającego na początku każdej rundy. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia! Za każdą odpowiedz przydzielane są punkty, które pod koniec każdej rundy prowadzący zlicza i zapisuje w tabeli.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi dla Was Ela Lewandowicz – edukatorka i animatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kliknij i przenieś się do artusowej grupy Edukacja i Animacja w Dworze Artusa