Artusowe DIY | Majówka na balkonie

Kiedy

01.05.2020
piątek | godz. 15:00

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

I o to nadszedł maj, a wraz z nim uśmiech i motywacja, aby nasze mieszkania nabrały kolorów! Jak tego dokonać? Wystarczy wyjść na balkon, włączyć Artusowe DIY i wziąć się do dzieła! Zabierzemy się za sadzenie pięknych roślin, które ubarwią trochę nasze otoczenie. W trakcie majowego odcinka dowiemy się jak właściwie je dobierać, by dumnie prezentowały się na naszym balkonie, a także które z skrzynek i doniczek będą najbardziej do tego odpowiednie. Nie tylko podzielimy się z Wami pomysłem jak zmienić balkon w małą oazę zieleni, ale także pokażemy jak świetnie spędzić majówkę nie wychodząc z domu!

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego