Artusowe DIY | Lawowanie z panem Zbyszkiem

Kiedy

16.04.2020
czwartek | godz. 18:30

Gdzie

YouTube Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Wiosenny pejzaż jest idealną inspiracją do malowania akwarelą. Macie ochotę stworzyć własne dzieło przy użyciu tylko jednego koloru farby? Dobrze się składa! W kolejnym Artusowym DIY będziemy tworzyć piękne dzieła przy pomocy malarskiej techniki zwanej lawowanie! Co to jest? Lawować to znaczy malować mniej lub bardziej rozwodnioną farbą w tym samym kolorze, której odcień uzależniony jest od stopnia rozcieńczenia z wodą.

W trakcie naszego filmiku zobaczycie wskazówki jak prawidłowo posługiwać się tą techniką. Pracując przy lawunku, odkryjecie jeszcze mnóstwo innych ciekawych rzeczy… Jest to prosta recepta na dobrą zabawę i przyjemne malowanie!

Będziemy tworzyć, bawić się i inspirować używając tylko farby, pędzla małego i dużego, kartki z bloku i słoiczka z wodą!

Zajęcia poprowadzi Zbyszek Przybysz.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego