Artusowe DIY | Domowe pacynki i kukiełki na Dzień Dziecka

Kiedy

31.05.2020
niedziela | godz. 13:00

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Czy w Waszych domach trwa już odliczanie do najważniejszej daty w kalendarzu? Zbliża się dzień, na który z utęsknieniem czeka każde dziecko, niezależnie od wieku! Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy odcinek DIY, który urozmaici dzieciom czekanie na ich święto. Zastanawialiście się kiedyś czy łyżka kuchenna i karton po mleku mogą okazać się Księciem albo Księżniczką z bajki? Razem z nami poznacie odpowiedź na to pytanie!

Przekonacie się też, że wokół nas jest mnóstwo skarbów, z których można wykonać kukiełki, tworząc swój własny domowy teatrzyk! Kiedy już nasze łyżki, skarpety i rękawiczki bez par staną się księżniczkami, smokami czy kosmitami, wówczas możemy wybrać ulubione teksty z bajek, tak by pacynki zakładane na dłonie mogły ożyć i przeżyć teatralną przygodę – wszystko zależy od Waszej kreatywności i wyobraźni!

Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk– edukatorka i animatorka kultury.

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego