Artus Festival | Robert Małecki | Aneks Literacki

Kiedy

02.08.2021
poniedziałek | godz. 19:00

Gdzie

Sala Wielka
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

W ramach aneksu literackiego Artus Festival na Sali Wielkiej Dworu Artusa porozmawiamy z mistrzem kryminału – Robertem Małeckim. W czasie kryminalnego poniedziałku Autor opowie o meandrach literackiej kariery oraz najnowszej serii swoich książek.

Kryminalne serca czytelników Robert Małecki zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem – Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie. Małecki, uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w branży, jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru oraz Nagrody Kryminalnej Piły za Skazę, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Wadę – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Jest również politologiem, filozofem, a także nauczycielem kreatywnego pisania.

Znakomicie przyjęto jego thriller psychologiczny Żałobnica oraz thriller kryminalny Zmora. Co ciekawe, autor chętnie osadza akcję swoich książek w miastach z województwa kujawsko-pomorskiego, sprawiając, że nabierają szczególnego dla nas charakteru.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.