Artus Festival | Mela Koteluk Akustycznie | Koncert

Kiedy

09.07.2021
piątek | godz. 21:00

Gdzie

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego

Bilety

50-70zł / normalny

Bilety dostępne również na

Bilety: I pula - 50 zł, II pula - 60 zł, III pula - 70 zł | Liczba biletów na każdą pulę ograniczona
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

W czasie Artus Festival nie może także zbraknąć wyjątkowych kobiet. Kolejną gwiazdą, która wystąpi w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego jest Mela Koteluk – magiczna i eteryczna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, laureatka Fryderyków w kategoriach Debiut roku, Artystka roku, Album roku – pop alternatywny oraz wielu prestiżowych nagród. Artystka zaprezentuje się w akustycznej odsłonie, na koncercie usłyszymy jej najbardziej rozpoznawalne utwory.

Popularność  i rozpoznawalność wśród szerokiej grupy odbiorców zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu Spadochron, dzięki któremu publiczność poznała (i pokochała) jej delikatność sceniczną, melodyjność jej piosenek, głębię tekstów, a także umiejętność zamieniania słów w zaklęcia pełne magii. Jej piosenka Melodia ulotna towarzyszyła niejednemu romantycznemu spotkaniu, imprezie z przyjaciółmi czy samotnemu wieczorowi spędzonemu na chilloucie. Drugi album Migracje ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki Migawka, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019.

Mela ma na swoim koncie setki koncertów w ramach festiwali i autorskich tras koncertowych.  Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 roku to album Astronomia poety. Baczyński powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.