Artus Festival | Fisz Emade Tworzywo | Koncert

Kiedy

07.08.2022
niedziela | godz. 19:00

Gdzie

Amfiteatr Muzeum Entnograficznego

Bilety

59-89zł / normalny
Bilety: I pula - 59 zł, II pula - 69 zł, III pula - 89 zł | Liczba biletów na każdą pulę ograniczona
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

Graliście kiedyś w „Dwa ognie”? Jeśli nie, mamy dla Was bardzo miłe wiadomości! Już 7 sierpnia 2022 roku wyruszcie festiwalowymi śladami wprost do Amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu, gdzie spotkacie kolejne koncertowe objawienie Artus Festivalu – grupę Fisz Emade Tworzywo!

Są jednym z najważniejszych zespołów polskiego rynku fonograficznego. Bezbłędnie opisują rzeczywistość, odżegnując się od spraw politycznych na rzecz komentarza społecznego. Najnowsza płyta grupy – „Ballady i protesty” z 2021 roku – jest spisem problemów współczesnego świata – od nieznajomości Bad Brains, po zrzucanie na kraje Trzeciego Świata ryzyka związanego z produkcją dóbr służących „luksusowym Panom”. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i teksty, nawiązując do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

„OK Boomer, czy Ty w ogóle coś rozumiesz”? Jeśli tak, nastawcie uszy – z grupą Fisz Emade Tworzywo –  słyszymy się już 7 sierpnia 2022 roku o godz. 21:00. Nie może Was zabraknąć!

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Patronat medialny: TVP3 Bydgoszcz, TV Toruń, Radio GRA, Oto Toruń, Tylko Toruń, Poza Toruń.

Sponsor Główny Festiwalu: PGE Toruń S.A.

Sponsorzy: Nova Trading, Polonica Broker, Rossmann, Fabryka Cukiernicza Kopernik.