Artus Festival | Biznes w kulturze | Debata

Kiedy

11.08.2022
czwartek | godz. 16:30

Gdzie

Sala Mała
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

Co biznes zawdzięcza kulturze, a kultura biznesowi? W jaki sposób wzmocnić wzajemną relację by osiągnąć korzyści dla obydwu sektorów? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy podczas kolejnego wydarzenia będącego tegoroczną nowinką Artus Festivalu!

Debata „Biznes w kulturze” przeznaczona jest dla pracowników i zarządców instytucji kultury, a także przedsiębiorców. Inwestycja w sztukę jest niewątpliwie prestiżową lokatą kapitału – kapitału, który sam na siebie pracuje. Rzecz jasna, nie mówimy wyłącznie o zakupie dzieł sztuki. Jak wszyscy doskonale wiemy, biznes wspierający działania i wydarzenia kulturalne zyskuje ogromny potencjał promocyjny. Towarzyszące eventom materiały promujące rozchodzą się błyskawicznie wśród ludzi zainteresowanych wydarzeniami, a wraz z nimi informacje o tych firmach, które decydują się na dofinansowywanie inicjatyw kulturalnych. A jak kultura odnajduje się w biznesie?

O tych wszystkich zagadnieniach porozmawiamy już 11 sierpnia o 18:30 podczas debaty „Biznes w kulturze”. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu wydarzeniu stworzymy unikalną platformę wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dla przedstawicieli tych dwóch, ściśle powiązanych ze sobą sektorów. Do zobaczenia w Dworze Artusa!

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Patronat medialny: TVP3 Bydgoszcz, TV Toruń, Radio GRA, Oto Toruń, Tylko Toruń, Poza Toruń.

Sponsor Główny Festiwalu: PGE Toruń S.A.

Sponsorzy: Nova Trading, Polonica Broker, Rossmann, Fabryka Cukiernicza Kopernik.