Artus Cinema | Festiwal Pod Gwiazdami

Kiedy

29.07.2020
środa | godz. 18:00

Gdzie

Artus Cinema
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługują 2 wejściówki. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.

Wszystkie prezentowane na Festiwalu Pod Gwiazdami filmy łączy muzyka, pasja i podążanie za marzeniami. Cechy, które jednoczą głównych bohaterów to walka i zawziętość w dążeniu do celu. Na swojej drodze napotykają wiele przeciwności losu, jednak miłość do muzyki nie pozwala im zrezygnować z wytyczonej drogi.

Co tym razem zobaczymy? Student nowojorskiego konserwatorium, chce zostać najlepszym na świecie jazzowym perkusistą. Aby zrealizować to marzenie zostaje uczniem ekscentrycznego nauczyciela, który prowadzi zespół jazzowy i słynie z bezwzględnych metod nauczania. Muzycy rozpoczynają współpracę, która zmusza dążącego do doskonałości studenta do przekraczania własnych granic. Rewelacyjny dramat o dążeniu do perfekcji za wszelką cenę.
Przyjdźcie do nas!

Tradycyjnie projekcję poprzedzi krótki filmoznawczy komentarz Łukasza Wudarskiego, w którym zawarte zostaną ciekawostki i anegdoty przybliżające produkcję.