ARTpresso | Part 2 - Muzyka

Kiedy

20.04.2021
wtorek | godz. 09:30

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Transmisja wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 09:30, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

Kliknij i przenieś się do artusowego

Wpadnijcie z dobrą kawą na nasz nowy artusowy cykl – ARTpresso – w którym wyciskamy z kultury to, co najlepsze!

Ciekawostki dotyczące kultury serwowane przez naszych prowadzących są mocne, pobudzające i energetyczne – zupełnie jak poranny napój bogów!

Za każdym razem przygotujemy dla Was 16 kulturalnych szotów – do obejrzenia lub wysłuchania przy espresso, w drodze do pracy – na dobre przywitanie dnia, bo w końcu wszyscy wiedzą, że kawa i uśmiech z rana to najlepsze połączenie.

W drugim odcinku na tapecie znajdą się ciekawostki związane z muzyką, a zwłaszcza metalem i rockiem, które przedstawi dla Was Piotr Pawłowski. Do czego muzykom z Red Hot Chili Peppers na scenie służyły skarpetki? Dlaczego jeden z muzyków ZZ Top nie nosi brody? Co robili muzycy z Iron Maiden na polskim weselu? Będzie też wątek lokalny – wspomnimy o ciekawostkach związanych z Republiką oraz o niezwykłym występie Dżemu w toruńskiej Od Nowie.

Tego wszystkiego dowiecie się z naszego drugiego filmu. Przygotujcie dobrą kawę i do zobaczenia na artusowym Facebooku i YouTube!