ARTE! Festiwal Twórczości dla Dzieci i Młodzieży | koncert finałowy

Kiedy

26.05.2024
niedziela | godz. 14:00

Gdzie

Dwór Artusa

Bilety

40zł / normalny
30zł / przedsprzedaż
>
Wydarzenie archiwalne
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Pierwszą edycję Festiwalu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ARTE! wieńczy koncert laureatów i laureatek konkursu wokalnego! Na naszej scenie pojawi się także gość specjalny, który już od 30 lat inspiruje kolejne pokolenia młodych artystek i artystów.

ARTE! to pierwszy w Polsce festiwal sztuki, w pełni dedykowany dzieciom i młodzieży. W programie trzydniowego wydarzenia znajdziecie kreatywne warsztaty, seanse dla najmłodszych, wystawę plastyczną oraz koncert finałowy z udziałem gościa specjalnego!

Organizatorzy Festiwalu: Centrum Kultury Dwór Artusa, Sara Pach & Szulc Studio Artystyczne

Patroni medialni: Radio Eska

Partnerzy: Konsul Honorowy Finlandii w Toruniu

Film z polskim dubbingiem dla dzieci od 6 roku życia.

Zdjęcie mężczyzny od tułowia w górę. Jest to Jacek Mezo Mejer. Jest ubrany na ciemno i ma nałożony na głowę kaptur. Patrzy się wprost w obiektyw

fot. Iza Tatarkiewicz

Wiesz co jest ważne? „Ważne, że potrafisz widzieć dobro”! Właśnie taką energią podzielimy się z Wami już 26 maja! Koncert Mezo to nie tylko wyjątkowe zwieńczenie Festiwalu ARTE!, ale także okazja do wspólnego świętowania jednego z najważniejszych dni w roku – Dnia Matki.

Pierwszą edycję Festiwalu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży ARTE! wieńczy koncert Jacka „Mezo” Mejera – rapera, obecnego na polskiej scenie hip-hopowej od ponad 30 lat! Twórcy takich hitów jak „Sacrum”, Ważne” czy „Aniele” towarzyszyć będzie toruńska wokalistka i instruktorka wokalna – Sara Pach. To jednak nie koniec niespodzianek. Na naszej scenie oprócz doświadczonych osobowości, pojawią się także laureaci i laureatki konkursu wokalnego ARTE!

Mezo (Jacek Mejer) – jego twórczość to połączenie hip-hopu z popem, pełna uniwersalnego i pozytywnego przesłania. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy Eska Music Awards. Współpracował między innymi z Liberem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem i Hanią Stach. Prywatnie pasjonat sportu.

Sara Pach – toruńska wokalistka, kompozytorka i instruktorka wokalna. Swoje utwory prezentowała podczas występów i transmisji telewizyjnych w takich stacjach jak TVN, TVP czy Radio ZET. Laureatka wielu prestiżowych nagród, festiwali i konkursów oraz ogłoszona Toruńską Nadzieją Roku w plebiscycie Toruńskie Gwiazdy 2016.

ARTE! to pierwszy w Polsce festiwal sztuki, w pełni dedykowany dzieciom i młodzieży. W programie trzydniowego wydarzenia znajdziecie kreatywne warsztaty, seanse dla najmłodszych, wystawę plastyczną oraz koncert finałowy z udziałem gościa specjalnego!

Organizatorzy Festiwalu: Centrum Kultury Dwór Artusa, Sara Pach & Szulc Studio Artystyczne

Patroni medialni: Radio Eska

Partnerzy: Konsul Honorowy Finlandii w Toruniu

Belka z logotypami: miasta Torunia, Dworu Artusa, Konsula Honorowego Finlandii, Studia Sara Pach i Szulc, Hotelu Olender, Radio Eska i Urzędu Marszałkowskiego