Antywalentynkowy Dance Intense

Kiedy

14.02.2023
wtorek | godz. 19:00

Gdzie

Sala Wielka

Bilety

25-30zł / normalny
Wydarzenie archiwalne
Bilety: 25 zł/potańcówka (godzina 19:00), 30 zł/warsztaty taneczne + potańcówka (godzina 18:30) | Potańcówkę poprzedzą warsztaty taneczne o godzinie 18:30 | Czas trwania potańcówki: 2 godziny (19:00-21:00) | Czas trwania warsztatów: 30 minut (18:30-19:00)
Artykuł dostępny w audiodeskrypcji

Wszędzie serduszka, misie i czerwień, a Ty masz po kokardkę przesłodzonych gadżetów? 14 lutego jest dla Ciebie akcentowaniem miłości na pokaz? Nieważne, czy jesteś w związku, czy żyjesz sam, przybądź na Antywalentynkowy Dance Intense w Dworze Artusa! Obiecujemy, nie będzie ani jednego serduszka! Nie zabraknie za to niczym niezmąconej radości z tańca, przyjaźnie nastawionych ludzi i sposobności, by przypomnieć sobie, że "Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty".

Czego możesz się spodziewać? Wszystkiego! Przychodzisz na własną odpowiedzialność, a my sprawimy, że ten wieczór zapadnie w Twojej pamięci na długo. Odważysz się przestąpić próg Dworu Artusa?

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne, które ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Tym razem poznamy energiczny taniec z Izraela.

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o 18:30!

Warsztaty taneczne ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Kroki, z którymi zaznajomi was Kasia nie będą tłumaczone w trakcie Dance Intense. Jeśli więc nie chcecie pogubić butów, przybądźcie o 18:30!

Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

Bilety: 25 zł/potańcówka (godzina 19:00), 30 zł/warsztaty taneczne + potańcówka (godzina 18:30) | Potańcówkę poprzedzą warsztaty taneczne o godzina 18:30 | Czas trwania potańcówki: 2h (godzina 19:00-21:00) | Czas trwania warsztatów: 30 min (godzina 18:30-19:00)

Wszędzie serduszka, misie i czerwień, a Ty masz po kokardkę przesłodzonych gadżetów? 14 lutego jest dla Ciebie akcentowaniem miłości na pokaz? Nieważne, czy jesteś w związku, czy żyjesz sam, przybądź na Antywalentynkowy Dance Intense w Dworze Artusa! Obiecujemy, nie będzie ani jednego serduszka! Nie zabraknie za to niczym niezmąconej radości z tańca, przyjaźnie nastawionych ludzi i sposobności, by przypomnieć sobie, że „Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty”.

Czego możesz się spodziewać? Wszystkiego! Przychodzisz na własną odpowiedzialność, a my sprawimy, że ten wieczór zapadnie w Twojej pamięci na długo. Odważysz się przestąpić próg Dworu Artusa?

Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne, które ułatwią Wam uczestnictwo w potańcówce! Tym razem poznamy energiczny taniec z Izraela. Kroki, z którymi zaznajomi was Kasia nie będą tłumaczone w trakcie Dance Intense.

Pamiętajcie – na warsztaty nie trzeba zapisywać się w parach!

Uwaga! Tańce, które będą na warsztatach, nie będą tłumaczone w trakcie imprezy. Imprezę poprzedzą półgodzinne warsztaty taneczne o  godzinie 18:30!

Współorganizator wydarzenia: W TAN