Artus Festival | Anna Gacek | Spotkanie autorskie

Kiedy

11.10.2020
niedziela | godz. 18:30

Gdzie

Sala Wielka
Wstęp wolny! Zapraszamy!
Transmisja online wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na kanale YouTube Dworu Artusa
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Artus Festival

Anna Gacek to dziennikarka muzyczna, autorka podcastów, w których rozmawia z najważniejszymi postaciami polskiej kultury. W tym roku, po dziewiętnastu latach, zakończyła współpracę z Programem Trzecim Polskiego Radia.

Ma na koncie wywiady z największymi gwiazdami muzyki, Paulem McCartney’em, Patti Smith, Alexem Turnerem, Jackiem White’em, Nickiem Cave’em i setkami innych. Relacjonowała wydarzenia na słynnych światowych festiwalach, spędziła kilkanaście lat na Off Festivalu i Męskim Graniu.

Przez ponad dekadę współpracowała z Wojciechem Mannem, prowadząc wspólnie W Tonacji Trójki. Aktualnie pracuje nad swoim nowym „sekretnym projektem”.

Spotkanie autorskie z Anną Gacek będzie okazją do poznania od kuchni dziennikarskiego rzemiosła, usłyszenia anegdot związanych z powstawaniem programów, czy spytania o kulisy pracy w redakcji.

Bezpłatne wejściówki dostępne będą w dniu wydarzenia od godziny 17:30 – do odebrania w kasie Dworu Artusa. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówek. Jednej osobie przysługują maksymalnie 2 sztuki.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.