e-Alternative Fashion Show | Spotkanie z modą

Kiedy

16.07.2020
czwartek | godz. 20:00

Gdzie

YouTube i Facebook Dworu Artusa
Wstęp wolny! Zapraszamy!

Wraz z Julią Widlińską – toruńską projektantką tworzącą pod marką Gotwear – cofniemy się w czasie z letniego, lipcowego wieczoru do 15 lutego 2020 roku, by ponownie zaprezentować Wam autorską wizję mody polskich twórców alternatywnych. Na wybiegu zaprezentowanych zostało dziewięć kolekcji zaprojektowanych i wykonanych specjalnie na to wydarzenie. W pokazie zadebiutowały nowe projektantki, z których jedna miała zaledwie 10 lat. Nowe twarze pojawiły się także wśród modelek.

Dla każdego, kto przegapił to wyjątkowe wydarzenie ze świata mody, albo na powrót chciałby je przeżyć, mamy niespodziankę! Już 16 lipca na naszym artusowym Facebooku i YouTube zobaczycie najlepsze fragmenty z pokazu, który nie tylko skupia projektantów, modelki i modeli z całego świata, ale także pasjonatów i twórców z różnych dziedzin. Spotkania w Toruniu są dla nich corocznym świętem zwieńczającym pracę nie tylko nad własną kreatywnością i umiejętnościami, ale także nad pokonywaniem wewnętrznych barier i ograniczeń, przypominając innym, jak bardzo w życiu potrzebna jest pasja.

Transmitowany pokaz Alternative Fashion Show 2020 odbył w Dworze Artusa 15 lutego 2020 roku.

Alternative Fashion Show logo

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego