Ze względu na Wasze bezpieczeństwo zdecydowaliśmy przełożyć wszystkie wydarzenia (koncerty, spotkania, warsztaty, zajęcia stałe, zwiedzanie etc.) zaplanowane od 11 marca do końca kwarantanny. Z radością  jednak informujemy, że od czerwca jesteśmy ponownie otwarci! Tak długo wyczekiwana przez nas (a mamy nadzieję, że również przez Państwa – naszych odbiorców) decyzja została podjęta w porozumieniu z odpowiednimi organami, po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń oraz przy zachowaniu zasad aktualnie obowiązującego rygoru sanitarnego.

Kasa w Dworze Artusa wraca do standardowego funkcjonowania w czwartki w godzinach od 13.00 do 19.00, zaś galerie otwarte będą w dni powszednie od 10.00 do 19.00. Koncerty oraz inne wydarzenia organizowane w Dworze Artusa  realizowane będą zgodnie z aktualnymi wymogami rygoru sanitarnego, w ograniczonej liczbie uczestników. Ponadto przygotowaliśmy dla Was w czerwcu dni pełne e-wydarzeń, przenosząc Was w wirtualny świat e-kultury!

W przypadku braku możliwości obejrzenia wcześniejszych transmisji albo ponownej chęci powrotu do nich wszystkie opublikowane przez nas filmiki znajdziecie TUTAJ –> arTiWi

Cały czas także pracujemy nad nowymi terminami przełożonych wydarzeń. Nie przestajemy śledzić sytuacji w kraju, by na bieżąco Was informować. Bilety już zakupione zachowują ważność, jednak istnieje możliwość zwrotu biletów. W kasie Dworu Artusa będzie możliwa wymiana biletów, które nie odbyły się z powodu pandemii na gotówkę lub – do czego Państwa serdecznie zachęcamy – vouchery na inne imprezy organizowane w przyszłości przez Dwór Artusa. Pozwoli to nam na kontynuację swoich działań w tych trudnych czasach oraz wsparcie osób zajmujących się edukacją i kulturą, z którymi współpracujemy.

Bilety zakupione:

  • przez www.artus.torun.pl | goout |kupbilecik | biletyna ➡ koszty zostaną zwrócone zgodnie z regulaminem portali.
  • w artusowej kasie ➡ możecie oddawać w kasie przy Rynku Staromiejskim 6 od 14 maja
  • karnety na wydarzenia stałe (edukacyjne) ➡ od wartości karnetu zostanie odjęta kwota należna za okres kwarantanny
  • zaplanowane wydarzenia edukacyjne, w których miały brać udział szkoły i przedszkola zostaną przełożone na inny dogodny termin. Osoba koordynująca skontaktuje się w tej sprawie z zainteresowanymi placówkami.

Osoby, które nie będą w stanie przyjść do kasy w godzinach jej otwarcia, prosimy o kontakt tel. +48 56 655 49 39.

Wiemy jak ważne jest dla Państwa uczestnictwo w żywej kulturze. Aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo prosimy o zabranie ze sobą maseczek i użycie płynu do dezynfekcji. Uczestnicy w czasie organizowanych wydarzeń będą siedzieć na miejscach wyznaczonych w bezpiecznych odległościach. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu oświadcza jednocześnie, że nie ma objawów chorobowych, nie przebywa na kwarantannie i nie miała kontaktu z osobą zarażoną Covid-19. W przypadku wątpliwości organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmierzenia temperatury każdemu z uczestników, a gdy temperatura wynosić będzie powyżej 37 stopni odmówienia udziału w imprezie.

Bądźcie zdrowi i dbajcie o siebie!

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  Toss a coin to Artus & Artists  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Kliknij i przenieś się do artusowego